Erimõõdulised madratsid – kuidas neid tellida?

Erimõõdulised madratsid – kuidas neid tellida?

 

 

Madrats, mis istub nagu valatult

Standardmõõdus madratsid ei pruugi igasse koju sobida, sest aina populaarsemaks on muutumas käsitöömööbel, mis tehakse spetsiaalselt ruumide suurust ja eripära arvesse võttes. Ja vahel on ka tehaseliinilt tulnud mööblitükid levinud mõõtudest paar sentimeetrit suuremad või väiksemad, vastavalt sellele, kuidas moodne tootedisain parasjagu ette näeb.

Erimõõtudega madratsid kuluvad marjaks ära neilegi, kes on ette võtnud esivanemate puitmööbli restaureerimise. Uhke vanaaegne voodi on silmale rõõmuks, kuid õige madratsi leidmisest võib kujuneda paras Erna retk. Üks on liiga pikk, teine liiga lühike, kolmas justkui sobiks, aga siis ei lähe jälle kõrgus paika. Ja nii võib head uneaset otsima jäädagi.

Sleepwell ja Stroma tulevad appi

Sleepwell ja Stroma on erimõõduliste madratsite tellimise teinud võimalikult kergeks ja mugavaks. Kui vajad kindla suurusega madratsit, mida nende valikust ei leia, siis helista või kirjuta meile julgesti ja teeme Sinu soovid teoks. Tarneaeg võib küll standardmõõtudega madratsi tellimisega võrreldes natuke pikem olla – Sinu madrats läheb töösse kohe pärast tellimuse esitamist, tavamõõtudega madratsid on sel hetkel aga juba laos valmis, kannatamatult oma uusi omanikke ootamas. Mõned Stroma erimõõtudega madratsid on samuti juba laos olemas, kuid täpsema tarneinfo täpsustame pärast tellimuse saamist igaühega siiski individuaalselt üle.

Sleepwell on mõõtude osas erakordselt paindlik, tellida saab igas suuruses madratseid, mille laius/pikkus jäävad 70 cm ja 210 cm piiridesse. Stroma on paika pannud erimõõtude laiuse, milleks on 190 cm, kuid pikkust saab klient ise 10 cm kaupa varieerida. Tarneaeg on Sleepwelli eritellimustel keskmiselt 12 tööpäeva, Stromal kuni 8 nädalat.

Teine vorm, aga sama sisu

Erimõõdulised madratsid erinevad oma õdede-vendade poolest vaid suuruse osas, muud parameetrid ja materjalide valik on ikka sama kõrge kvaliteediga nagu teistel madratsitel. Küproselt pärit Stroma paneb suurt rõhku käsitööle ja paljud Stroma madratsites kasutatavad materjalid on tunnustatud Öko-Tex 100 ja Ecolabel sertifikaatidega. Ka Sleepwell peab lugu keskkonnasõbralikest materjalidest. Kuulsasse Skandinaavia kontserni kuuluv Sleepwell toodab madratseid Tallinna külje all Jüris ja on saanud eestlaste suureks lemmikuks.

Erimõõdus madratsi tellimiseks toimi nii.

  • Vali välja sobiv põhimadrats:

www.textelle.ee/madratsid/sleepwelli-madratsid

www.textelle.ee/madratsid/stroma

  • Märgi üles oma voodi(te) mõõdud.
  • Saada meile kiri [email protected] või helista 524 4113 ning anna teada, millist madratsit ja millises mõõdus soovid tellida. Teeme Sinu eest kõik ülejäänu ja Sul tarvitseb vaid kulleri kõnet ootama jääda.

Lihtne nagu üks-kaks-kolm!

← Eelmine Järgmine →