Siidist voodipesu ja uneriided – kuninglik kingitus endale või sõbrannale!

Siidist voodipesu ja uneriided – kuninglik kingitus endale või sõbrannale!

Luksuslik Mulberry siid on tekstiilide kroonimata kuninganna. Unenäoliselt pehme nagu sulavõi ja erakordselt nahasõbralik.

Nooruse saladus

Magades siidist padjapüüril on nägu kordades värskem ja juuksed siledamad kui ükskõik millist teist materjali kasutades — siidist voodiriietega ärkad igal hommikul nagu filmistaar! Siid hoiab nahas õiget niiskustaset ja kaitseb kortsude eest.

Kosutav puhkus

Siidist voodipesu hoiab õiget kehatemperatuuri, seepärast sobib siid kasutamiseks aastaringselt. Siid on üks vähestest materjalidest, mis aitab leevendada tüütuid kuumahoogusid, olgu need põhjustatud siis beebiootusest või hoopis ealistest iseärasustest.

Hüvasti, allergeenid

Siidist voodiriided sobivad isegi väga tundliku nahaga inimestele ja neile, kes kannatavad astma või allergiate käes. Siid peletab eemale tolmulestad ja hallitusseente alged, olles seega palju tervislikum kui sünteetilised kangad.

Kingi emotsiooni

Textelle e-poes ootavad Sind Mulberry siidist voodipesukomplektid ja valik võrratus värvigammas siidist ööriideid, milles tunneb iga naine end nagu tõeline printsess.

Kasutades legendaarse moelooja Oscar de la Renta sõnu: "Siid on kehale nagu teemant käele!"