Sleepwell – ilus päev algab hästi magatud ööst!

Kontinentaalvoodid ja madratsid unesõpradele

Unistad rahulikust ja kosutavast unest? Sleepwelli madratsitel ja vooditel puhkad end ilusti välja igal ööl. Sest nagu nimigi ütleb (sleep well), Sleepwelliga magad hästi!

Black Continental jenkkivoodi

Luksuslikku Black sarja kuuluv klassikaline Black Continental jenkkivoodi on kõrge ja ülimalt mugav, kuid lisaks sellele ka praktiline, sest voodil on suured sahtlid, mis on ideaalseks panipaigaks.

Red Continental kontinentaalvoodi ja Red Pocket Storage kušett

Red sarja kuuluv Red Continental on samuti paljude unegurmaanide lemmik. Sellel küll sahtleid pole, kuid Red sarjas on alternatiivina saadaval Red Pocket Storage kušett, mis on hea valik ka näiteks oma esimesse koju kolivale tudengihakatisele.

Red sarja vedrumadratsid

Kel voodi juba olemas, kuid madrats vajaks väljavahetamist, piilugu samuti Sleepwelli kataloogi poole. Red Pocket vedrumadrats on meie klientide suurim lemmik. See on parajalt pehme ja parjalt kõva, äärmiselt kvaliteetne ja vastupidav madrats.

Red Pocketi noorem ja veelgi särtsakam versioon on Red Pocket Plus. Vooderdatud ühelt poolt High Resilience porolooni, teiselt poolt perforeeritud Serene ™ porolooniga, mis moodustab keha ümber pehme ja mõnusa vormi, tagades nii lihaste ja luustiku maksimaalse lõdvestuse.

Black Multipocket Lux madrats

Madratsite kuningannaks on aga eriti suure vedrude arvuga ja keskmise jäikusega Black Multipocket Lux. Ühel poolel naturaalne kautšukipuu mahlast, mikroperforatsiooniga lainekujuline lateks, teisel Serene ™ memory-foam. Täiendavat mugavust pakub mõlemale poole lisatud puuvillakiht. Kangas on kehatemperatuuri muutumisele reageeriv RucoPur ™ töötlusega, mis vähendab higistamise ohtu ning on muuhulgas antistaatilise toimega.

Kõik Sleepwelli voodid, madratsid ja kušetid on toodetud Eestis ja valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Kolmandik Sinu elust möödub magades – veeda see aeg hästi!

Vaata kõiki Sleepwelli uneasemeid siit: https://textelle.ee/brandid/sleepwell.html