MILLINE MADRATS VALIDA?

MILLINE MADRATS VALIDA?

by on 14.04.2023

Textelle e-poe madratsite seast leiad kindlasti selle kõige õigema!

Käes on jälle see aeg aastast, mil paljud meist eelistaksid Muumitrolli kombel end mõnusasse pessa kerra tõmmata ja nina teki alt enne jõululaupäeva või esimesi kevadilminguid üldse mitte välja pista. Isegi loodus on ju talveunne suikumas! Miks mitte muuta põhjamaine letargia maksimaalselt mõnusaks ja hellitada end uue mugava madratsiga. Ilus päev algab hästi magatud ööst, nagu Sleepwelli madratsivõlurid ja unetargad rääkida teavad.

Madrats kätte õigeaegselt

Textelle e-poest tellides ei pea kartma, et rahast või madratsist ootamatult ilma jääd. Paljud mööblipoed vaevlevad praegu tarneraskuste käes, sest seitsme maa ja mere taga asuvad tootjad on küll varmad lubama, kuid järjest keerulisemaks muutuvates majandusoludes kaupa õigeaegselt enam teele panna ei suuda. Meie aga esindame Põhjamaade au ja uhkust
Sleepwelli, mille madratsid valmistatakse siinsamas Eestis, täpsemalt Jüris. Nii et kui just Ülemiste Vanake Tallinna lähiümbrust üle ujutada ei kavatse, siis madratsid õigetele omanikele lubatud aja jooksul jõudmata ei jää.

Sleepwelli madratsil puhkad muinasjutuliselt hästi

Sleepwelli madratsite tarneaeg on üldjuhul 7 päeva, erimõõtudel natuke kauem. Sleepwell valmistab madratseid igas mõõdus, mille suurus jääb vahemikku 70 cm kuni 210 cm.
Sleepwelli madratsid jagunevad kolmeks: BLUE, RED ja BLACK sari.

Neist esimene on hea valik üürikorterisse või lastetuppa, tõsine ja kvaliteetne, kuid ilma eriliste tulede ja viledeta. RED sarja madratsid rahuldavad nõudlikema klientide soove.
Nimelt on sarja kangad töödeldud SensityTM tehnoloogiaga, mis aitab ära hoida tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist, vähendades allergia ja hingamisprobleemide ohtu. Paljudes RED sarja madratsites on kasutusel tavalisest poroloonist vetruvam high-resilience poroloon ja magamisel Sinu keha ümber vormuv SereneTM poroloon.

BLACK sari on Sleepwelli lipulaev. Ületamatu luksus ja mugavus, unegurmaanide lemmik. BLACK kollektsioonis kasutatakse 7-tsoonilist multipocket-vedrustust, mis tagab Sulle kogu unetsükli vältel õige magamisasendi. Madratsikangaste töötlemisel kasutatud uudne RucoPurTM tehnoloogia reguleerib une ajal Sinu keha magamistemperatuuri, tuues Sulle rahuliku une terveks ööks.

Küprose kvaliteetmadratsid

Teine väga tuntud ja paljude poolt armastatud madratsite kaubamärk on Stroma. Enamik Stroma madratsitest on kohe Eesti laos olemas, mistõttu ei pea oma uut uneaset pikalt ootama. Stroma madratsite pehmendusmaterjalideks on peamiselt puuvilla- ja linakiud (poroloon on vaid Stroma madratsil IRIS). Stroma vedrumadratsite külgedel on spetsiaalsed tugivedrud, mis ei lase servadel ära vajuda ja pikendavad madratsi eluiga.Stroma madratsite valmistamisel on suur roll käsitööl ning paljud materjalid on tunnustatud Öko-Tex 100 ja Ecolabel sertifikaatidega.

Textelle poroloonmadratsid

Textelle enda kaubamärgi all on saadaval kahte tüüpi poroloonmadratsid, mis on Eesti toodang. Salapärast E23 tähist kandev poroloon on pretensioonitu ja lihtne, ent sellegipoolest väga mugav. E23 tähendab, et kuupmeetri kohta on porolooni tihendus 23 kilo. Sellisest poroloonist madratsid on hea valik suvilasse või maakoju, miks mitte ka
matkabussi või külaliskorterisse.

Aste kõrgemal troonivad poroloonmadratsid, mis on valmistatud high-resilience poroloonist ja mille tihedus on 25 kilo kuupmeetri kohta. Mõlemat tüüpi poroloonmadratseid saab tellida erimõõdus, valida võib nii paksust kui pikkust, tarneaeg maksimaalselt 3 nädalat.

Madrazzi ortopeedilised madratsid

Mainimata ei saa jätta ka metallvedrudeta ortopeedilisi Madrazzi madratseid, mis juba on palju andunud austajaid ja austajannasid leidnud. Madrazzi ülimugavad mäluvahust madratsid on valmistatud Eestis ja heaks kiidetud Eesti Allergialiidu poolt. Suurepärane alternatiiv vedru- ja lateksmadratsitele! Madrazzi madratsid on piisavalt jäigad, end samas ülimalt pehmed, luues suurepärased võimalused puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Tootja ütleb ja kasutajad saavad kinnitada, et Madrazzi madratsite eritunnusteks on elastsus, deformatsioonikindlus, õhu läbilaskvus, hügieenilisus ja pikk kasutusaeg.
Madrazzil on ka spetsiaalne versioon beebide jaoks, mis tagab anatoomiliselt õige asendi, vormudes täpselt pisikese keha järgi.