Lambavilla padi - parim padi

Padjast oleneb 25% sinu üldisest heaolust.

On väga oluline pöörata tähelepanu voodipesu materjalidele. Kuna me veedame kolmandiku oma elust magades, siis on mõistlik pühendada veidi aega voodikeskkonna parendamisele ning üheks sellest on parima kasutatava padja valik.

Kuna padi puutub otseselt kokku meie näo ja suuga, siis on mõtekas valida võimalikult looduslikust materjalist padi. Padi peaks olema ka võimalikult mugav ning toetav.

 

Rohkem hingavust, vähem tolmu

Seega on parimaks valikuks lambavilla padi. Lambavill on tegelikult üks imelisemaid looduslikke kiudmaterjale maailmas. See on looduslikult resistentne tolmulestadele tänu villakiudude peal asetsevatele mikroskoopilistele harjastele. Arvestades, et enamiku patjade kaal 18 kuu jooksul just tolmulestade, nahaebemete ning muude jääkide lisandumisega kahekordistub, siis see on suur pluss.

Lambavill on ka üks parimaid hingavaid materjale ning see aitab reguleerida kehatemperatuuri. Vill annab külmaga sooja ning kuumaga jahutab. See on võimalik tänu materjalis olevatele pisikestele õhupadjakestele, mis imavad niiskuse kehast eemale.

 

Suurepärane niiskuseimavus

Vill on ka veekindel – nimelt imab niiskuse kiudude sisse ning pealispind jääb kuivaks isegi siis, kui villas on 30% vett. Hoolimata sellest on vill resistentne ka hallitusele ja kopitusele. Lambavilla padi omab oma ventileerimissüsteemi - villakiududesse kogutud vesi aurustub tagasi õhku, materjal ise jääb kuivaks. 

 

Seega ongi parim variant valida lambavilla padi.

 

Vaata lambavilla patju Textelle e-poes!